KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307091

nr 1530 7091

Thorvald Rygaard

(1872-1939), Danmark

Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad, daterad 1911. Olja på duk, 50x75 cm, yttermått inklusive ram: 67x92 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 mars 2023
kl 18:51:47

23/3 12:29:06 1      Vinnande bud

Thorvald Rygaard

Läs mer om Thorvald Rygaard